איך ליצור דף עסקי בפייסבוק?

איך ליצור דף עסקי בפייסבוק?

יצירת דף עסקי בפייסבוק זה הבסיס של כל עסק כיום. בד״כ הנוכחות הראשונה של עסק בדיגיטל היא בפייסבוק, למה? כי זה לא עולה כסף ויכול לייצר הכנסות.

אמנם, יצירת דף עסקי בפייסבוק זה תהליך מאוד פשוט, אבל אם אתם קוראים את המאמר הזה, כנראה שאתם צריכים עזרה ובשביל זה הכנו את המאמר הזה.

ההבדל בין פרופיל אישי לדף עסקי

לפני שנציג את השלבים ליצירת דף עסקי, חשוב שתבינו את ההבדלים בין דף עסקי לפרופיל אישי. כאשר אנחנו פותחים חשבון פייסבוק, אנחנו ממלאים את הפרטים האישיים שלנו: שם, עיר מגורים, השכלה, עבודה, תמונה, תאריך לידה וכדומה. לאחר שאנחנו ממלאים את הפרטים ונרשמים לפייסבוק, נוצר לנו פרופיל אישי. בעזרת הפרופיל האישי, כל אחד שמחפש את שמנו יכול להגיע אלינו וליצור איתנו קשר.

במידה ומשתמש החליט לפתוח עסק או שהוא אומן / בלוגר / אושיה בתחום כלשהו, הוא צריך לפתוח דף עסקי המרכז בתוכו את כל המידע אודות העסק.

להלן ההבדלים בין פרופיל אישי לדף עסקי:

פרופיל אישי – ניתן לערוך תמונת פרופיל ותמונת cover, ניתן לערוף את הפרופיל, להוסיף תחביבים, לשנות מקומות עבודה וכדומה.

דף עסקי – הדף העסקי מאפשר להוסיף כפתור הנעה לפעולה, שליחת הודעה, חיוג, קביעת פגישה ועוד. יתרה מכך, יש מגוון רחב של אפשרויות בתפריט הניווט לניהול מצד ימין (או שמאל אם הפייסבוק שלכם באנגלית) כמו לדוגמה: אפשרות ליצור חנות דיגיטלית לרכישה דרך פייסבוק, יש אפשרות לעשות לייק לדף ולעקוב אחרי התכנים, ניתן לפרסם משרות, לתזמן פוסטים ועוד.

איך יוצרים דף עסקי?

אז כפי שהוזכר בהתחלה, התהליך מאוד פשוט.

שלב 1:

שלב 2:

שלב 3:

שלב 4:

שלב 5 – הדף מוכן, התחילו לעבוד:

סיכום חמשת השלבים ליצירת דף עסקי:

  • עבור אל facebook.com/pages/create
  • בחר את סוג הדף אותו תרצה ליצור
  • מלא פרטים העסק
  • העלה תמונת פרופיל ותמונת cover
  • לחץ על המשך ותתחיל לנהל את הדף העסקי שלך
AllEscort דילוג לתוכן