בניית אתר לעסק, למה זה חשוב ואיך עושים את זה נכון?

בניית אתר לעסק, למה זה חשוב ואיך עושים את זה נכון?

בעידן בו אנחנו חיים, עסק בלי אתר הוא עסק שהנוכחות הדיגיטלית שלו קטנה באופן משמעותי מעסק עם אתר. החשיפה שעסק יכול לקבל מעצם מציאת האתר שלו בגוגל היא עצומה, וכך גם האפשרות שלך להגדיל את המכירות של העסק.

לקוח פוטנציאלי יכול לחפש את המוצר או השירות שלך בשעה 2:00 בלילה כי בשעה הזו יש לו צורך למצוא פתרון לבעיה שלו, הוא יעשה חיפוש בגוגל וכנראה יגיע למתחרים שלך. זה פספוס, כי הלקוח הזה היה יכול להיות שלך. לא חבל?

האתר אינטרנט הוא שלט החוצות של העסק שלך, הוא הפנים של העסק ברשת. לכן חשוב שהאתר ישדר את אופי העסק, רציני, יוקרתי, צבעוני, שקט… הוא יכיל את הסיפור של העסק שלך, את השירותים שאתה מציע ויאפשר לרכוש או להשאיר פרטים בכל שעה ובכל מקום!

חשוב להבין שלא כל עסק חייב אתר באופן מיידי, יש מגוון פלטפורמות שיכולות לקדם את העסק שלך שהן לא אתר אינטרנט. הכל תלוי בסוג העסק, בגודל שלו, בשלב בו הוא נמצא ב- PLC (מחזור חיי המוצר). אבל כן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע שיוכלו להכווין אתכם בהתאם לצורך העסקי שלכם לפתרון הנכון עבורכם

ב- evya דואגים בכל זמן נתון להתקדם עם הטכנולוגיה ועם רמת האתרים, בין אם לעסק שלך יש צורך באתר חנות, אתר תדמית או דף נחיתה. אנחנו דואגים להתאים את האתר לאופי הצריכה של המשתמשים ולייצר אצלם את הרצון להישאר באתר, להתרשם, להכיר את העסק ולקחת את שירותיו.

 כתובת ייחודית לאתר שלכם

 התאמות לתצוגת מובייל – רספונסיביות

 חיבור לכלים בדיגיטל ע״מ לנתח את תנועת המשתמשים באתר

 עיצוב ברמה גבוהה

 חוויית משתמש ע״מ לאפשר לגולש למצוא כל דבר בקלות

 מערכת סליקה (במידת הצורך)

 אתר מאובטח

 הרשאות ניהול מלאות לאתר בתום תהליך הבנייה והדרכה על אופן השימוש

עדיין אין לך אתר לעסק? השאר את הפרטים שלך ונדאג לאתר שיתאים בדיוק לצרכים שלך ולאופי של העסק שלך!

דילוג לתוכן