אין לך אתר לעסק? חבל.. כי כולם שם!

אין לך אתר לעסק? חבל.. כי כולם שם!

בעידן בו אנו חיים היום, במאה ה- 21, הכל, אבל הכל עובד דרך האינטרנט. 

מחפש עובדים? מחפש עבודה? מחפש מוצר כלשהו, מחפש מוצר יד שניה? מחפש שירות כלשהו? עורך דין? משרד פרסום? מחפש מתכונים לחג? מחפש מס׳ טלפון של עסק? מחפש סרט להראות לילדים? 

כל דבר שאנחנו מחפשים היום, קורה באינטרנט.

לכן, אם אנחנו בעלי העסקים רוצים שימצאו אותנו, אנחנו חייבים אתר לעסק שלנו!

מה היתרונות של אתר אינטרנט לעסק?

האתר יכול למכור בשבילך גם כשאתה ישן- האינטרנט פעיל 24/7, ויש אנשים שיכולים להגיע לאתר של העסק שלך מחוץ לשעות העבודה. וכן, לקוח יכול להתרשם מהאתר ולהחליט שהוא מעוניין לרכוש את המוצרים המופיעים באתר, ופשוט לרכוש אותם.

אתר לעסק מעלה את רמת האמינות שלו- אם לקוח פוטנציאלי יחפש את השירות שאתה נותן בפייסבוק וירצה לקבל יותר מידע, הוא כנראה יילך לגוגל ויחפש שם את העסק שלך במטרה למצוא את אתר האינטרנט של העסק. אנשים עושים את זה כי הם רוצים לקבל עוד מידע על העסק, לוודא שהוא אמין לפני שהם לוקחים את השירותים שלו.

כרטיס ביקור מרשים- לפעמים אין צורך להגיע פיזית לעסק, לקוח יכול להיכנס לאתר שלך, לראות מגוון עבודות שעשית, ביקורות של לקוחות, סרטונים שונים מהעבודה ולהחליט שאתה העסק שהוא בוחר לקחת ממנו שירותים! זה הכרטיס ביקור שלכם בעידן האינטרנט. אתר מרשים = עסק מרשים = הגדלת מכירות.

לקוחות מכל הארץ והעולם- בין אם אתה מוכר מוצר או שירות, זה לא משנה, העסק שלך לא חייב לתלות שלטי חוצות בכניסה לעיר או מחוץ למשרד, אפשר שיראו אותו גם בקנדה כי הוא נמצא באינטרנט.

בקיצור, איך שלא תסתכלו על זה, אתר לעסק מביא איתו המון יתרונות.

אז אל תחכו עם זה יותר מידי, כל יום בלי אתר זה יום עם פחות מכירות…

היעזרו בפלטפורמות כמו wordpress, wix, shopify וכדומה. אלו פלטפורמות נהדרות שדרכן אפשר לבנות אתר לעסק שלכם. במידה ואין לכם זמן לזה או שאתם מעדיפים שאנשי מקצוע יעשו זאת, פשוט פנו למשרד פרסום מקצועי שיעשה את זה בשבילכם, רק שימו לב שאתם מקבלים אתר שמתאים לסוג העסק שלכם…

AllEscort דילוג לתוכן